baner_formula_2024

PolitykaRolna.eu

Ile pieniędzy dostaną rolnicy w ramach ekoschematów? – webinarium

Webinarium - Ekoschematy
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
VK
Email

Zapraszamy na webinarium „Ile pieniędzy dostaną rolnicy w ramach ekoschematów?”

Co to są ekoschematy i na jakie pieniądze mogą liczyć rolnicy, którzy zdecydują się z nich skorzystać. Jak będzie wyglądał podział środków finansowych na poszczególne ekoschematy w ramach zatwierdzonego na najbliższe 5 lat Krajowego Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej?

Po raz pierwszy w 2023 roku polscy rolnicy (sadownicy/warzywnicy) będą mogli skorzystać z nowych mechanizmów wsparcia w ramach Wspólnej Polityki Rolnej, które określa się jako ekoschematy. O tym dlaczego takie mechanizmy zostały wprowadzone przez Unię Europejską, a także jak powiązane z nimi fundusze zostały w Polsce podzielone – opowiedzą w trakcie webinarium zaproszeni eksperci: dr. Mirosław Korzeniowski reprezentujący Stowarzyszenie Agroekoton oraz Adam Paradowski z wydawnictwa Plantpress, które jest organizatorem tego spotkania.

Webinarium odbędzie się w piątek, 28 października, o godzinie 19.00. Zachęcamy do uczestnictwa i dyskusji. Udział w spotkaniu jest bardzo prosty:

– w piątek, 28 października, o godzinie 18:55 należy kliknąć w link wydarzenia:

https://plantpress.clickmeeting.com/ile-pieniedzy-dostana-rolnicy-w-ramach-ekoschematow-?fbclid=IwAR0JSIk1-pgrJnzVljkHOXKvJFFtRQAdKS-i1OYZFzuJyiIu1Vho6cPNaD0

– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,

– można łączyć się z komputera, tabletu czy smartfonu,

– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

Czytaj więcej