baner_formula_2024

PolitykaRolna.eu

Inwestycje i wsparcie z PROW 2023-2027 – co wiemy dzisiaj – zaproszenie na webinarium 15.12.2022 r. godz. 19:00

Inwestycje i wsparcie z PROW 2022-2027 – co wiemy dzisiaj - webinarium
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
VK
Email

Zapraszamy na webinarium “Inwestycje i wsparcie z PROW 2023-2027 – co wiemy dzisiaj”, które odbędzie się 15.12.2022 r. o godzinie 19:00.

Od stycznia 2023 rusza nowa edycja Programu Rozwojów Obszarów Wiejskich, która jest elementem nowej Wspólnej Polityki Rolnej. Czy będą kontynuowane programy „modernizacja gospodarstw”, „młody rolnik”, restrukturyzacja małych gospodarstw, rozwój usług rolniczych, działalność pozarolnicza? Jakie kwoty można będzie uzyskać na RHD, przetwórstwo, przechowalnictwo, zieloną energię, nawodnienie czy tzw. działania prośrodowiskowe? Podczas webinarium postaramy się przedstawić kluczowe obszary i zakresy inwestycji, na które mogą liczyć rolnicy i ogrodnicy w ramach PROW 2023-2027. Naszymi ekspertami będą Grzegorz Przysucha oraz Karolina Szałas – współwłaściciele firmy Proinvest Doradztwo Inwestycyjne, która od wielu lat specjalizuje się we wsparciu rolników i firm z otoczenia rolnictwa w pozyskiwaniu środków na inwestycje w ramach PROW. Zapraszamy do udziału.

Webinarium jest częścią projektu INFOCAP-PL realizowanego przez Wydawnictwo Plantpress i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Udział w spotkaniu jest bardzo prosty:
• najlepiej 5 minut przez rozpoczęciem wydarzenia kliknąć w poniższy link: https://plantpress.clickmeeting.com/inwestycje-i-wsparcie-z-prow-2023-2027-co-wiemy-dzisiaj
• wystarczy podać swoje imię oraz adres e-mail i dołączyć do spotkania,
• można łączyć się z komputera, tabletu czy smartfona,
• do webinarium można dołączyć w każdym momencie także w trakcie jego trwania.

Czytaj więcej

Rewolucja Rolnictwa Regeneratywnego

Fundacja Rozwoju Rolnictwa Terra Nostra wspólnie z jednym ze swoich partnerów EIT Food Poland stworzyła cykl publikacji naukowych będących rodzajem przewodnika po