baner_formula_2024

PolitykaRolna.eu

Zielony Horyzont – w kierunku zrównoważonych systemów żywnościowych

nature-3294632__340
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
VK
Email

Siódme spotkanie w cyklu Zielony Horyzont, poświęcone transformacji w kierunku zrównoważonych systemów żywnościowych odbędzie się online 14 listopada 2023 w godz. 14:30 – 16:10.

Podczas spotkania zaprezentowane będą koncepcje nowego europejskiego Partnerstwa na Rzecz Zrównoważonych Systemów Żywnościowych, a także badania naukowe i prace rozwojowe, realizowane w Polsce, powiązane z tą tematyką.

Gośćmi spotkania będą Dr. Hugo de Vries, Dyrektor ds. Żywnosci i Biogospodarki w INRAE, Koordynator projektu FOODPathS oraz Partnerstwa Sustainable Food Systems, a także przedstawiciele krajowych ośrodków badawczych, wiodących w dziedzinie badań nad żywnością.


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w wydarzenia!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rejestracja poprzez zalogowanie się na stronie Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE https://www.kpk.gov.pl/wydarzenia/w-kierunku-zrownowazonych-systemow-zywnosciowych

Czytaj więcej

Rewolucja Rolnictwa Regeneratywnego

Fundacja Rozwoju Rolnictwa Terra Nostra wspólnie z jednym ze swoich partnerów EIT Food Poland stworzyła cykl publikacji naukowych będących rodzajem przewodnika po