baner_formula_2024

PolitykaRolna.eu

Sukcesy i pasje innowatorek polskiej wsi. Zaproszenie na webinarium 15.02.2024

Innowatorki polski wsi - webinarium - infografika
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
VK
Email

Czy na wsi jest miejsce dla nowoczesnych, kreatywnych kobiet? Jak wykorzystują one potencjał obszarów wiejskich? Czy potrafią odnaleźć się w agrobiznesie?

Zapraszamy na spotkanie z Marią Sikorską, która wspiera i promuje innowatorki na wsi jako prezeska Stowarzyszenia Liderki Innowacji i jako autorka programu telewizyjnego “Z klimatem i pasją” emitowanego w telewizji Polsat.

Na wsi mieszka wiele przedsiębiorczych, kreatywnych pań – w tym również wspaniałych rolniczek – które są jednocześnie opiekunkami domowego ogniska, matkami, żonami i znajdują jeszcze czas na aktywne działanie na rzecz wsi i jej mieszkańców. Panie prowadzą około 30 proc. wszystkich gospodarstw. Co czwarta rolniczka w Polsce prowadzi gospodarstwo o powierzchni większej niż 100 hektarów. Przybywa również kobiet zarządzających biznesem rolnym. Zaangażowanie pań w sektorze rolniczym zmienia spojrzenie na agrobiznes.

Udział w webinarium jest bardzo prosty:
– najlepiej 5 minut przez rozpoczęciem wydarzenia kliknąć w poniższy link:
https://plantpress.clickmeeting.com/sukcesy-i-pasje-innowatorek-polskiej-wsi
– można łączyć się z tableta, smartphona, komputera;
– do webinarium można dołączyć w każdym momencie w trakcie jego trwania.
Zapraszamy do udziału. Webinarium jest częścią projektu INFOCAP-PL realizowanego przez Wydawnictwo Plantpress i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Dołącz do tego wydarzenia na FB, a otrzymasz specjalnie powiadomienie w momencie jego rozpoczęcia :

https://www.facebook.com/events/1091319361907788/ 

Czytaj więcej

Rewolucja Rolnictwa Regeneratywnego

Fundacja Rozwoju Rolnictwa Terra Nostra wspólnie z jednym ze swoich partnerów EIT Food Poland stworzyła cykl publikacji naukowych będących rodzajem przewodnika po