baner_formula_2024

PolitykaRolna.eu

Trendy w turystyce wiejskiej. Jak wzbogacić ofertę swojego gospodarstwa? Zaproszenie na webinarium 26.02.2024

Webinarium 26.02.2024 - INFOGRAFIKA
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
VK
Email

Pośpiech i stres towarzyszący życiu w miastach powoduje potrzebę odpoczynku w przestrzeni bliżej natury, z dostępem do zdrowej, lokalnej żywności.

Wzrasta także zainteresowanie historią, dziedzictwem kulturowym obszarów wiejskich. Wpływa to nowe trendy w ofercie gospodarstw agroturystycznych i daje im szansę na rozwój.

Czy warto zainwestować w takie gospodarstwo, jak je rozwijać, jakie są możliwości wsparcia – to tematy naszej rozmowy z p. Wiesławem Czernicem, Prezesem Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej “Gospodarstwa Gościnne”.

Udział w webinarium jest bardzo prosty:
– najlepiej 5 minut przez rozpoczęciem wydarzenia kliknąć w poniższy link:
https://plantpress.clickmeeting.com/trendy-w-turystyce-wiejskiej-jak-wzbogacic-oferte-swojego-gospodarstwa-
– można łączyć się z tableta, smartphona, komputera;
– do webinarium można dołączyć w każdym momencie w trakcie jego trwania.

Zapraszamy do udziału. Webinarium jest częścią projektu INFOCAP-PL realizowanego przez Wydawnictwo Plantpress i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Dołącz do tego wydarzenia na FB, a otrzymasz specjalnie powiadomienie w momencie jego rozpoczęcia : https://www.facebook.com/events/378052021645412/

Czytaj więcej

Rewolucja Rolnictwa Regeneratywnego

Fundacja Rozwoju Rolnictwa Terra Nostra wspólnie z jednym ze swoich partnerów EIT Food Poland stworzyła cykl publikacji naukowych będących rodzajem przewodnika po