baner_formula_2024

PolitykaRolna.eu

45 minut o Wspólnej Polityce Rolnej – zaproszenie na webinarium dla uczniów i studentów oraz nauczycieli kierunków rolniczych i ogrodniczych – 16.01.2024 r. godz. 10.00

Infografika - zaproszenie na webinarium rolnicze dla uczniów i studentów
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
VK
Email

Już 16 stycznia o godzinie 10.00 zapraszamy na webinarium przygotowane specjalnie dla uczniów i studentów oraz nauczycieli kierunków rolniczych i ogrodniczych, w którym opowiemy o Wspólnej Polityce Rolnej na lata 2023-2027, jej głównych założeniach, a także podsumujemy pierwszy rok jej funkcjonowania.

Wyjaśnimy takie pojęcia jak Zielony Ład, strategia „Od pola do stołu”, PROW czy ekoschematy, przedstawimy wyzwania i szanse jakie WPR niesie dla polskiego rolnictwa. Całość w skondensowanej i przystępnej formie, poparte przykładami i praktycznymi komentarzami ekspertów webinarium: dr Mirosława Korzeniowskiego ze Stowarzyszenia Agroekoton oraz Adama Paradowskiego z Wydawnictwa Plantpress.

Udział w webinarium jest bardzo prosty:
– najlepiej 5 minut przez rozpoczęciem wydarzenia kliknąć w poniższy link:
https://plantpress.clickmeeting.com/45-minut-o-wspolnej-polityce-rolnej
– można łączyć się z tableta, smartphona, komputera;
– do webinarium można dołączyć w każdym momencie w trakcie jego trwania.
Zapraszamy do udziału. Webinarium jest częścią projektu INFOCAP-PL realizowanego przez Wydawnictwo Plantpress i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Webinarium jest realizowane w ramach Projektu Nowa Wspólna Polityka Rolna – szansą i wyzwaniem dla Polski. Projekt realizowany jest przy wsparciu Komisji Europejskiej, w ramach programu: Information Measures Relating to the Common Agricultural Policy (IMCAP). Program wspiera działania informacyjne polegające na szerzeniu wiedzy na temat wsparcia UE dla rolnictwa i na rzecz rozwoju obszarów wiejskich w ramach WPR.

Czytaj więcej

Premie dla młodych rolników

Od 19 czerwca do 16 sierpnia 2024 r. będzie można ubiegać się o przyznanie premii dla młodych rolników. Wsparcie to realizowane jest