baner_formula_2024

PolitykaRolna.eu

INFOCAP na Targach Agrotech

20240309_113858
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
VK
Email

W dniach 8-10 marca 2024 uczestniczyliśmy w XXIX Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH. W Targach Kielce swoją ofertę prezentowało 520 wystawców z 17 krajów. Na powierzchni 63 tys. metrów kwadratowych prezentowali najnowocześniejsze ciągniki, kombajny, maszyny, urządzenia do obsługi gospodarstw i rozwiązania czyniące pracę efektywniejszą i tańszą.

Te popularne wśród rolników targi odwiedziły jak zwykle tłumy zainteresowanych z całej Polski. W gronie zwiedzających nie zabrakło uczniów i studentów kierunków rolniczych, do których kierujemy także działania projektu INFOCAP.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się specjalna edycja Hasła Ogrodniczego, które było dystrybuowane nieodpłatnie na stoisku. Główne treści czasopisma to wywiady z młodymi osobami, których miejscem na ziemi jest wieś i prowadzą tam swoją aktywność zawodową i społeczną. Dla młodszych czytelników przygotowaliśmy krótki komiks wprowadzający w tematykę bioróżnorodności.

Wszyscy zainteresowani tym wydawnictwem, mogą je także pobrać ze strony projektu w zakładce https://politykarolna.eu/do-pobrania/

Czytaj więcej

Rewolucja Rolnictwa Regeneratywnego

Fundacja Rozwoju Rolnictwa Terra Nostra wspólnie z jednym ze swoich partnerów EIT Food Poland stworzyła cykl publikacji naukowych będących rodzajem przewodnika po